Lijst van 76 boekhandels van het Brussels Gewest volgens gegevens van OpenStreetMap.

Bij OSM worden boekhandels met de volgende code aangegeven: "shop"="books". Bij vergissingen of vergetelheden volstaat het te klikken op het icoontje aan het begin van de rij om de nodige wijzigingen aan te brengen...

* De onderlijnde adressen werden automatisch gegeolokaliseerd en moeten gecontroleerd worden.
  Naam Adres PC Web Open Gewijzigd
      Message Media Keltenlaan 21 1040 www.messagemedia.be Ongespecificeerd 09/09/2016
      Bouquinerie Thomas Froissartstraat 13 1040 Gesloten 10/12/2015
      Sterling Books Wolvengracht 23 1000 www.sterlingbooks.be Gesloten 30/10/2016
      The European Bookshop Olmstraat 1 1040 www.libeurop.eu Gesloten 17/01/2017
      Rond-Point de la Cité Jardin 7 1090 Ongespecificeerd 20/03/2011
      Tropismes libraires Prinsengalerij 11 1000 www.tropismes.com Open 26/04/2017
      Waterstones Adolphe Maxlaan 71-75 1000 www.waterstones.com Open 06/06/2017
      Bibliopolis Zuidstraat 93 1000 www.bibliopolis.be Ongespecificeerd 23/05/2017
      Filigranes Kunstlaan 39-42 1040 www.filigranes.be Open 10/12/2015
      Avenue Houba de Strooper 93 1020 Ongespecificeerd 25/12/2012
      Candide Georges Brugmannplein 2 1050 librairiecandide.tumblr.com Open 09/05/2017
      La Crypte Tonique Bortiergalerij 16 1000 www.lacryptetonique.com Gesloten 27/12/2016
      Pêle-Mêle Ixelles Waterloosesteenweg 566 1050 www.pele-mele.be Open 06/01/2016
      Cook & Book Vrijetijdsplein 1 1200 www.cookandbook.be Ongespecificeerd 15/02/2016
      Librairie TaPage Sint-Michielswarande 83 1040 www.tapageweb.be Ongespecificeerd 10/09/2016
      Piola Libri Franklinstraat 66 1000 www.piolalibri.be Gesloten 10/12/2015
      Librairie Hankard Vredestraat 25 1050 Gesloten 10/12/2015
      Librairie coopérative Par Chemins Berthelotstraat 116 1190 www.librairie-par-chemins.be Gesloten 03/02/2017
      Taschen Lebeaustraat 18 1000 www.taschen.com Open 10/12/2015
      La Palette Rue Kasterlinden 5 1082 Ongespecificeerd 15/08/2014
      Brüsel Eugène Flageyplein 29 1050 www.brusel.com Open 10/12/2015
      Ptyx Lesbroussartstraat 39 1050 www.librairie-ptyx.be Gesloten 10/12/2015
      Pêle-Mêle Maurice Lemonnierlaan 55 1000 www.pele-mele.be Gesloten 29/09/2016
      Librairie Quartiers Latins Martelaarsplein 14 1000 www.cfc-editions.be Gesloten 10/12/2015
      Nijinski Edelknaapstraat 15 1050 Gesloten 10/12/2015
      Tipi Bookshop Munthofstraat 186 1060 www.tipi-bookshop.be Gesloten 10/12/2015
      Peinture fraîche Notarisstraat 10 1050 www.peinture-fraiche.be Gesloten 10/12/2015
      Slumberland Tome 2 Sint-Lambertusstraat 120-122 1200 www.slumberlandbd.com Gesloten 10/12/2015
      Slumberland Tome 4 Waterloosesteenweg 752 1180 www.slumberlandbd.com Open 06/01/2016
      Slumberland Tome 1 Zandstraat 20 1000 www.slumberlandbd.com Open 06/01/2016
      Passa Porta Antoine Dansaertstraat 46 1000 www.passaporta.be Open 22/08/2017
      Joli Mai Paul Dejaerlaan 29 1060 www.jolimailibrairie.com Gesloten 09/03/2016
      Hors Format Alsembergse Steenweg 142 1060 www.horsformat.com Gesloten 10/12/2015
      Oxfam Bookshop Elsense Steenweg 254 1050 www.oxfamsol.be Gesloten 15/03/2016
      Oxfam Bookshop Vanderkinderestraat 248 1180 www.oxfam.be Gesloten 07/01/2016
      Evasions Zuidstraat 89 1000 www.evasions-livres.eu Open 25/09/2016
      Le Wolf Violetstraat 18-20 1000 Open 18/12/2016
      Les Yeux Gourmands Jean Volderslaan 64 1060 www.lesyeuxgourmands.be Gesloten 10/12/2015
      Am stram gram Generaal Mac Arthurstraat 1 1180 www.librairieamstramgram.blogspot.be Gesloten 10/12/2015
      Pierre Genicot Rue de la Madeleine 55 1000 Ongespecificeerd 10/12/2015
      Librairie Pierre Coumans Bortiergalerij 8 1000 www.librairiecoumanspierre-livreancien.be Gesloten 13/12/2016
      Les Petits Riens Amerikaanse straat 101 1050 petitsriens.be Gesloten 03/01/2017
      Passa Porta bookshop II Léon Lepagestraat 10 1000 Gesloten 08/09/2017
      Filigranes Corner Louis Lepoutrelaan 21 1050 www.filigranes.be Open 07/01/2016
      Le Petit Filigranes Sint-Pietersvoorplein 10 1180 www.filigranes.be Open 07/01/2016
      Anticyclone des Açores Wolvengracht 34 1000 www.anticyclonedesacores.be Gesloten 30/10/2016
      Librairie du Midi Poincarélaan 2 1070 www.librairiedumidi.be Gesloten 21/12/2016
      La Borgne Agasse Anoulstraat 30 1050 Gesloten 13/05/2016
      Cook and Book Fort Jaco Waterloosesteenweg 1357A 1180 www.cookandbook.be Open 17/05/2016
      La Licorne Alsembergsesteenweg 715 1180 www.licorneblog.be Gesloten 17/05/2016
      Het Ivoren Aapje Begijnhof 4 1000 Gesloten 08/09/2017
      À fond d'bulles Georges Henrilaan 305 1200 www.afonddebulles.be Gesloten 29/07/2016
      Brussel Onthaal Open Deur Taborastraat 6 1000 bapobood.be Gesloten 29/09/2016
      Tulibris Tulpstraat 25 1050 Ongespecificeerd 30/08/2016
      MultiBD Boulevard Anspach 124 1000 Open 03/02/2017
      Utopia Rue du Midi 39 1000 utopiacomics.be Ongespecificeerd 20/01/2017
      Multi-BD Anspachlaan 126 1000 Ongespecificeerd 01/10/2016
      Bibliopolis Ravensteingalerij 20 1000 Ongespecificeerd 18/02/2017
      Le Dépôt Bandes Desinées Rue du Midi 110 1000 Ongespecificeerd 26/09/2016
      Libraire Polytechnique Rue du Persil 2 1000 Ongespecificeerd 26/09/2016
      Brüsel Anspachlaan 100 1000 Open 01/10/2016
      Belgique Loisirs Naamsestraat 43 1000 Gesloten 30/11/2016
      Librairie Van der Elst Bortiergalerij 1 1000 Gesloten 13/12/2016
      Le printemps Haachtsesteenweg 339 1030 Ongespecificeerd 15/12/2016
      Bouquinerie Plume de Paon Boondaalse Steenweg 166 1050 plume2paon.wordpress.com Gesloten 30/07/2017
      Librairie de l'Université Hogeschoollaan 74 1050 Open 09/01/2017
      Librebook Waverse Steenweg 128 1050 Gesloten 21/01/2017
      Librairie de France Rue du Luxembourg 31 1050 Ongespecificeerd 12/05/2017
      Standaard Boekhandel Muntplein 4 1000 www.standaardboekhandel.be Gesloten 26/09/2016
      Forbidden Zone Taminesstraat 25 1060 www.forbiddenzone.net Gesloten 21/11/2015
      The Skull Waterlose Steenweg 336 1060 skullbd.com Ongespecificeerd 21/03/2014
      Presses Universitaires de Bruxelles Paul Hégerlaan 42 1000 www.ulb.ac.be Ongespecificeerd 01/12/2015
      Mot Passant Jetse laan 302 1090 www.motpassant.be Open 15/12/2015
      Le Rat Conteur Sint-Lambertusstraat 116 1200 www.alivreouvert.be Gesloten 10/12/2015
      Tulitu Vlaamsesteenweg 55 1000 www.tulitu.eu Open 29/09/2016
      Wiels Van Volxemlaan 354 1190 www.wiels.org Open 10/12/2015