Lijst van 185 hotels van het Brussels Gewest volgens gegevens van OpenStreetMap.

Bij OSM worden hotels met de volgende code aangegeven: "tourism"="hotel". Bij vergissingen of vergetelheden volstaat het te klikken op het icoontje aan het begin van de rij om de nodige wijzigingen aan te brengen...

* De onderlijnde adressen werden automatisch gegeolokaliseerd en moeten gecontroleerd worden.
  Naam Adres PC Web Gewijzigd
      Thon Hotel Brussels City Centre Bolwerklaan 17 1210 24/04/2017
      Ibis Brussels Centre Gare Midi Engelandstraat 2-20 1060 ibishotel.com 14/05/2017
      H么tel du Congr猫s Congresstraat 42 1000 www.hotelducongres.be 13/05/2017
      Holiday Inn Brussels-Schuman Breydelstraat 20-24 1040 www.ihg.com 30/05/2017
      New Hotel Charlemagne Boulevard Charlemagne 25-27 1000 www.new-hotel.com 14/05/2017
      NH Grand Place Arenberg Stormstraat 15 1000 www.nh-hotels.com 23/05/2017
      NH Brussels City Centre Charleroise Steenweg 17 1060 www.nh-hotels.com 23/05/2017
      Hilton Garden Inn Brussels Louise Berckmansstraat 128 1060 hiltongardeninn3.hilton.com 18/04/2017
      Renaissance Brussels Hotel Parnassusstraat 19 1050 www.marriott.com 28/06/2017
      Barry Anneessensplein 25 1000 www.hotelbarry.com 24/05/2017
      Pantone Hotel Loixplein 1 1060 www.pantonehotel.com 19/10/2016
      Amigo Vruntstraat 1-3 1000 www.roccofortehotels.com 18/05/2017
      Best Western City Center Victoria Reginaplantsoen 9 1210 www.citycentre.be 09/05/2017
      Penta Hotel Brussels City Center Charleroise Steenweg 38-40 1060 www.pentahotels.com 30/05/2017
      Agenda Louise Florencestraat 6 1050 www.hotel-agenda.com 04/06/2017
      Maxhotel Adolphe Maxlaan 107 1000 www.maxhotel.be 09/05/2017
      The Augustin Stalingradlaan 25-31 1000 www.theaugustin.com 24/05/2017
      H么tel Taverne Tivoli Houba de Strooperlaan 34 1020 sparstars.wixsite.com 14/05/2017
      Alliance Hotel Brussels Expo Avenue Imp茅ratrice Charlotte 6 1020 www.ihg.com 20/04/2017
      Euro Capital Fonsnylaan 9 1060 www.ec-hotel.com 19/10/2016
      Manos Premier Charleroise Steenweg 100-106 1060 www.manospremier.com 25/05/2017
      Les 脡crins Rolstraat 15 1000 www.lesecrins.com 21/04/2017
      H么tel Prestige Middaglijnstraat 70 1210 hotelprestigebrussels.com 20/10/2016
      Hotel Leopold Brussels EU Luxemburgstraat 35 1050 www.hotel-leopold.be 29/05/2017
      Eurostars Montgomery Hotel Tervurenlaan 134 1150 www.eurostarsmontgomery.com 20/10/2016
      Thon Hotel EU Wetstraat 75 1040 www.thonhotels.com 23/05/2017
      De Fierlant de Fierlantstraat 67 1190 www.hoteldefierlant.be 19/10/2016
      Park Inn by Radisson Brussels Midi Marcel Broodthaersplein 3 1060 www.parkinn.com 14/05/2017
      Le Dome Kruidtuinlaan 9-12-13 1000 www.hotel-le-dome.be 09/05/2017
      Bedford Zuidstraat 135-137 1000 www.hotelbedford.be 21/04/2017
      Best Western Royal Centre Koningsstraat 160 1000 www.royalcentre.be 13/05/2017
      The Dominican Leopoldstraat 9 1000 www.thedominican.be 24/05/2017
      Mozart Kaasmarkt 23 1000 www.hotel-mozart.be 13/05/2017
      Auberge du Souverain Valkerijlaan 1 1170 souverain.be 21/04/2017
      Van Belle Bergense Steenweg 39 1070 www.hotelvanbelle.be 20/05/2017
      First Euroflat Hotel Boulevard Charlemagne 50 1000 www.firsteuroflathotel.be 19/10/2016
      Martin's Brussels EU Boulevard Charlemagne 80 1000 www.martinshotels.com 14/05/2017
      Gresham Belson Hotel Oud-Strijderslaan 1 1140 www.gresham-hotels-brussels.com 20/10/2016
      Thon Residence Parnasse Idaliestraat 8 1050 www.thonhotels.com 20/04/2017
      Hotel Du Parlement Parnassusstraat 24 1050 06/05/2017
      H么tel Saint-Nicolas Kiekenmarkt 34 1000 www.st-nicolas.be 19/10/2016
      Aqua Hotel de Stassartstraat 43 1050 www.aqua-hotel-brussels.com 20/05/2017
      Rembrandt Eendrachtstraat 42 1050 www.hotelrembrandt.be 09/05/2017
      Frederiksborg Broustinlaan 118 1083 www.frederiksborg.be 12/05/2017
      Progress Vooruitgangsstraat 9 1210 29/07/2017
      Housingbrussels Rue Louis Scutenaire 3 1030 www.housingbrussels.be 21/04/2017
      Queen Anne Emile Jacqmainlaan 110 1000 www.queen-anne.be 19/10/2016
      Welcome Hotel Brandhoutkaai 23 1000 www.hotelwelcome.com 13/05/2017
      Catalonia Grand Place Anspachlaan 159 1000 www.hoteles-catalonia.com 14/05/2017
      Hotel Belvue Evariste Pierronstraat 1 1080 www.belvuehotel.com 19/10/2016
      Manhattan Adolphe Maxlaan 140 1000 www.hotelmanhattan.be 09/05/2017
      H么tel Marivaux Adolphe Maxlaan 98 1000 www.hotelmarivaux.com 20/10/2016
      Sandton Brussels Centre Parochiaansstraat 15-27 1000 www.sandton.eu 07/05/2017
      A la Grand Cloche Rouppeplein 10 1000 www.hotelgrandecloche.com 30/05/2017
      Aristote Stalingradlaan 5 1000 www.hotelaristote.be 09/05/2017
      Continental Argonnestraat 18 1060 www.hotelcontinental.be 24/05/2017
      Novotel Brussels Midi Station Fonsnylaan 5-7 1060 www.novotel.com 24/05/2017
      Hotel Opera Gr茅trystraat 53 1000 www.hotel-opera.be 15/10/2016
      Motel One Koningsstraat 120 1000 www.motel-one.com 21/04/2017
      The Moon Bergstraat 4B 1000 www.hotelthemoon.com 14/05/2017
      Hotel Phenix Ninoofsesteenweg 685 1070 www.hotelphenix.be 19/10/2016
      Hotel Retro Haachtse Steenweg 3 1210 retrohotelbxl.com 20/10/2016
      Brussels Hotel Louizalaan 315 1050 www.hotelbrusselsbelgium.com 20/05/2017
      Au Repos des Chasseurs Charle-Albertlaan 11 1170 au-repos-des-chasseurs.be 12/05/2017
      Hotel Astrid Zaterdagplein 11 1000 www.astridhotel.be 20/04/2017
      Pullman Brussels Centre Midi Victor Hortaplein 1 1060 www.pullmanhotels.com 14/05/2017
      9hotel Central Koloni毛nstraat 10 1000 www.le9hotel.com 15/10/2016
      NH Collection Brussels Centre Adolphe Maxlaan 7 1000 www.nh-hotels.com 23/05/2017
      Abberdeen Duivenkotstraat 6 1000 www.hotelseurop.com 13/05/2017
      Hotel Siru Kruisvaartenstraat 2 1210 www.hotelsiru.com 29/07/2017
      Esperance Finisterraestraat 1-3 1000 www.hotel-esperance.be 09/05/2017
      Le Grand Colombier Duivenkotstraat 10 1000 www.hotelseurop.com 20/10/2016
      La Tasse D'Argent Congresstraat 48 1000 13/05/2017
      Ibis Brussels Centre St Catherine Josef Plateaustraat 2 1000 www.ibishotel.com 19/10/2016
      Radisson Blu Royal Hotel Wolvengracht 47 1000 www.radissonblu.com 01/02/2017
      Sunrise Hotel Neerstalse Steenweg 40 1190 19/10/2016
      Chelton Veronesestraat 48 1000 www.chelton.be 21/04/2017
      Matignon Beursstraat 8-10 1000 hotelmatignon.be 26/04/2017
      Hotel Derby Tervurenlaan 24 1040 www.hotelderby.be 10/09/2016
      Floris Arlequin Grand Place Greepstraat 17-19 1000 www.florishotelarlequin.be 30/06/2017
      Aloft Brussels Schuman Place Jean Rey  1040 www.aloftbruxelles.com 23/05/2017
      La Vieille Lanterne Lievevrouwbroersstraat 29 1000 www.lavieillelanterne.be 24/05/2017
      Hotel des Galeries Beenhouwersstraat 38 1000 hoteldesgaleries.be 21/04/2017
      Eurocap Dieleghemse Steenweg 114-118 1090 www.hoteleurocap.com 12/05/2017
      easyHotel.com Zilverstraat 1 1000 www.easyhotel.com 20/04/2017
      Le Dixsepti猫me Magdalenasteenweg 25 1000 www.ledixseptieme.be 21/04/2017
      H么tel Noga Begijnhofstraat 38 1000 www.nogahotel.com 20/04/2017
      H么tel Mirabeau Fontainasplein 18 1000 users.skynet.be 13/05/2017
      Jam Hotel Charleroise Steenweg 132 1060 www.jamhotel.be 16/05/2017
      Dansaert Hotel Antoine Dansaertstraat 11 1000 dansaerthotel.com 21/04/2017
      La Madeleine Bergstraat 20-22 1000 www.hotel-la-madeleine.be 18/04/2017
      9hotel Sablon Strostraat 2 1000 www.9-hotel-sablon-brussels.be 26/04/2017
      Alma Spoormakersstraat 42-44 1000 www.almahotel.be 09/05/2017
      Saint-G茅ry Sint-Goriksplein 29-32 1000 www.hotelstgery.com 09/05/2017
      La Maison du Dragon Adolphe Maxlaan 146-160 1000 www.maisondudragon.be 09/05/2017
      Albergo Victoria Reginaplantsoen 11-12 1210 www.hotelalbergo.be 09/05/2017
      Evergreen V-Daylaan 1-3 1140 hotelevergreen.be 12/05/2017
      Albert Koninklijke Sinte-Mariastraat 27-29 1030 www.hotelalbert.be 12/05/2017
      Galia Vossenplein 15-16 1000 www.hotelgalia.be 14/05/2017
      Galaxy Vooruitgangsstraat 7 1210 29/07/2017
      Yadoya Antwerpselaan 32-33 1000 17/08/2017
      Halldis Rue des Patriotes 22 1000 www.halldis.com 24/09/2017
      Hilton Brussels Grand Place Carrefour de l'Europe 3 1000 www3.hilton.com 24/09/2017
      Ibis Grand Place Grasmarkt 100 1000 ibishotel.com 24/05/2017
      Sofitel Brussels Europe Jourdanplein 1 1040 www.sofitel.com 07/05/2017
      Radisson Red Brussels Idaliestraat 35 1050 www.radissonred.com 20/04/2017
      Le Plaza Brussels Adolphe Maxlaan 118-126 1000 www.leplaza-brussels.be 18/04/2017
      Novotel Brussels off Grand Place Grasmarkt 120 1000 www.novotel.com 24/05/2017
      Carrefour De L'Europe Grasmarkt 100B 1000 www.nh-hotels.com 23/05/2017
      Best Western Plus Park Hotel Brussels Ijzerlaan 21 1040 www.parkhotelbrussels.be 31/01/2017
      H么tel Reyers Boulevard Auguste Reyers 40 1030 17/09/2017
      Monty Small Design Hotel Brand Whitlocklaan 101 1200 www.monty-hotel.be 21/04/2017
      Neufchatel Nieuwburgstraat 34 1060 www.hotelneufchatel.be 23/05/2017
      Manos Stephanie Charleroise Steenweg 28 1060 www.manosstephanie.com 23/05/2017
      Ibis Styles Brussels Centre St茅phanie Charleroise Steenweg 66 1060 ibishotel.com 25/05/2017
      Thon Hotel Bristol Stephanie Louizalaan 91-93 1050 www.thonhotels.com 20/05/2017
      Izan Avenue Louise Blanchestraat 4 1000 www.izanhoteles.es 19/05/2017
      Warwick Brussels Duquesnoystraat 5 1000 warwickhotels.com 05/06/2017
      The Hotel Waterloolaan 38 1000 www.thehotel-brussels.be 20/04/2017
      Beau Site Hotel Lange-Haagstraat 76 1000 www.beausitebrussels.com 20/04/2017
      Four Points by Sheraton Brussels Paul Spaakstraat 15 1000 www.fourpointsbrussels.com 20/04/2017
      Ibis Styles Brussels Louise Louizalaan 212 1050 ibishotel.com 30/05/2017
      Stanhope Handelsstraat 9 1000 www.thonhotels.com 19/05/2017
      Courtyard Brussels Olympiadenlaan 6 1140 www.marriott.com 21/04/2017
      Best Western County House of Brussels Heldensquare 2-4 1180 www.countyhouse.be 21/04/2017
      Sun Hotel Herdersstraat 38 1050 www.sunhotel.be 09/05/2017
      Le Berger Herdersstraat 24 1050 www.lebergerhotel.be 20/04/2017
      Zoom Hotel Eendrachtsstraat 59 1000 zoomhotel.be 25/05/2017
      Beverly Hills Koninklijke-Prinsstraat 71 1050 www.hotelbeverlyhills.be 20/05/2017
      Catalonia Brussels Hoge-Bruglaan 2 1060 www.hoteles-catalonia.com 14/05/2017
      Agora Spoormakersstraat 3 1000 11/08/2017
      H么tel Lambeau Lambeaulaan 150 1200 www.hotellambeau.com 22/02/2017
      Hotel Sabina Noordstraat 78 1000 26/10/2017
      Hotel Ibis Brussels Erasmus Lennikse Baan 790 1070 www.ibis.com 25/08/2017
      FunKeyHotel Artanstraat 116 1030 www.funkeyhotel.com 21/04/2017
      H么tel Capital Vleurgatse Steenweg 191 1050 www.hotelcapital.be 30/05/2017
      Ramada Brussels Woluwe Plejadenlaan 67 1200 ramadabrusselswoluwe.be 21/04/2017
      Bentley Rogierlaan 51 1030 www.hotel-bentley.com 12/05/2017
      Odette en Ville Kasteleinsstraat 25 1050 www.odetteenville.be 30/05/2017
      Tangla Hotel Brussels Emmanuel Mounierlaan 5 1200 www.tanglabrussels.com 14/05/2017
      Hotel 322 Lambermont Lambermontlaan 322 1030 www.lambermonthotels.com 18/05/2017
      Satellite Franklinstraat 159 1000 www.hotel-satellite.com 14/05/2017
      Mercure Brussels Airport Jules Bordetlaan 74 1140 www.mercure.com 21/04/2017
      Sofitel Brussels Le Louise Gulden-Vlieslaan 40 1050 www.sofitel.com 30/05/2017
      Argus Kapitein Crespelstraat 6 1050 www.argus-hotel-brussels.com 20/04/2017
      Le Ch芒telain Boutique Hotel Kasteleinsstraat 17 1000 www.le-chatelain.com 20/04/2017
      Hotel Barsey by Warwick Louizalaan 381-383 1050 warwickhotels.com 13/05/2017
      Villa Royale Koningsstraat 195 1210 www.villaroyale.be 30/05/2017
      The Phileas Fogg Van Bemmelstraat 6 1210 phileasfoggbrussels.wordpress.com 30/05/2017
      H么tel des Colonies Kruisvaartenstraat 6 1210 www.hotel-des-colonies.com 21/04/2017
      Hilton Brussels City Karel Rogierplein 20 1210 www3.hilton.com 30/05/2017
      H么tel Bloom Koningsstraat 250 1210 www.hotelbloom.com 21/04/2017
      Theater Hotel Brussels Van Gaverstraat 23 1000 www.theaterhotelbrussels.com 24/09/2017
      Pacific Antoine Dansaertstraat 57 1000 www.hotelcafepacific.com 09/05/2017
      Novotel Brussels Centre Tour Noire Zwarte Lievevrouwstraat 32 1000 www.novotel.com 18/04/2017
      Atlas Oude Graanmarktstraat 30 1000 www.atlas-hotel.be 07/05/2017
      Chantecler Groot Eiland 26 1000 www.hotel-chantecler.be 13/05/2017
      Brussels Marriott Hotel Grand Place Auguste Ortsstraat 3 1000 17/09/2017
      Orts Hotel Auguste Ortsstraat 38 1000 hotelorts.com 18/04/2017
      Meininger Hotel Henegouwenkaai 33 1080 www.meininger-hotels.com 21/04/2017
      Le Centenaire Jan Sobieskilaan 84 1020 lecentenaire.be 21/05/2017
      Windsor Rouppeplein 13 1000 hotel-windsor-bruxelles.com 14/05/2017
      Pillows Rouppeplein 17 1000 www.sandton.eu 09/05/2017
      La Legende Lombardstraat 35 1000 www.hotellalegende.com 13/05/2017
      Chambord Naamsestraat 82 1000 www.hotel-chambord.be 14/05/2017
      H么tel de l'aviation Luchtvaartsquare 20 1070 www.aviation-hotel.com 21/04/2017
      H么tel de France Jamarlaan 21-23 1060 www.hotel-de-france.be 24/05/2017
      Hotel Ustel Luchtvaartsquare 6-8 1070 www.florishotelustelmidi.be 21/04/2017
      Hotel Midi-Zuid Jamarlaan 11 1060 hotel-midizuid.com 24/05/2017
      Oh! Fadista Europaesplanade 13 1060 www.hotel-oh-fadista.be 20/04/2017
      Hotel Aris Grasmarkt 78-80 1000 18/04/2017
      Les Bluets Berckmansstraat 124 1060 www.bluets.be 12/05/2017
      NH Stephanie Jean Stasstraat 32 1060 www.nh-hotels.com 23/05/2017
      Vintage Dejonckerstraat 45 1060 www.vintagehotel.be 12/05/2017
      Made in Louise Veydtstraat 40 1050 www.madeinlouise.com 25/05/2017
      Scandic Grand Place Arenbergstraat 18 1000 www.scandichotels.com 14/05/2017
      Mercure Brussels Centre Midi Jamarlaan 25 -29 1060 www.mercure.com 24/05/2017
      Steigenberger Wiltcher鈥檚 Louizalaan 71 1050 www.steigenberger.com 21/04/2017
      H么tel Metropole De Brouck猫replein 31 1000 www.metropolehotel.com 18/04/2017
      NH Collection Brussels Grand Sablon Bodenbroekstraat 2 1000 www.nh-hotels.com 21/04/2017
      Silken Berlaymont Brussels Boulevard Charlemagne 11-19 1000 www.hoteles-silken.com 21/04/2017
      Crowne Plaza Brussels - Le Palace Ginestestraat 3 1210 30/05/2017
      Husa Pr茅sident Park Koning Albert II-laan 44 1000 25/05/2017
      Plasky Eug猫ne Plaskylaan 212 1030 hotelplasky.be 16/07/2017
      Be Manos Hotel Luchtvaartsquare 23-27 1070 www.bemanos.com 21/04/2017